Azi am împlinit 13 ani de la accident sau de la noua viață.
Sunt recunoscătoare pentru multe, nu aș fi putut ajunge aici fără susținerea voastră.
Am trecut prin toate stările posibile, am învățat să mă adaptez cu durerea, ea rămâne ca o cicatrice, înăuntru, ca un ghimpe cu amintirile frumoase.
Mulțumesc tuturor celor care m-au ajutat sau sunt prezenți în viața mea.


O clipa de imprudenta mi-a transformat viata in cosmar. In vara anului 2006 un accident de circulatie stupid mi-a frant aripile, la o varsta la care abia incepeam sa visez frumos viitorul.